Hizmetlerimiz
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Hizmetlerimiz
Mali İşlemler

Binanızın aidat işlemlerinin düzenli takibi ve tahsilatı tarafımızca yapılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz program sayesinde istediğiniz zaman, apartmanınıza ait bütün finansal tablolara ve hesaplara ulaşma imkanı sunuyoruz. Bu sayede denetlenebilir ve şeffaf bir yönetim anlayışı sunmaktayız.

Kredi Kartı ile Tahsilat

Daire sakinlerine, aidat ve demirbaş ödemelerini kredi kartı ile ödeyebilme imkanı sunmaktayız. 

Avukat / İcra Takibi

Ödenmeyen aidat ve demirbaş borçlarının yasal yollardanl takibini ve tahsilatı siler için yapıyoruz. 

Güvenlik ve Danışma Personeli Hizmeti

Binanızda sizlerin can ve mal güvenliğinin korunması ve güvenlik kamera kayıtlarının kontrol altında tutulması, en önemli görevlerimiz arasındadır. Bunun yanı sıra giriş çıkışların kontrol edilmesi, kayıtların ve raporların düzenli olarak tutulması güvenlik açısından önem verdiğimiz konulardır. 

Peyzaj ve Bakım Hizmetleri

Yeşil alanların sulanması, bakımı, ağaçların budanması, çimlerin biçilmesi ve yabani otların ayıklanması konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Binanızın uygun yerlerine mevsime uygun olarak bitki ve çiçekleri ekerek daha yaşanılabilir bir çevre yaratıyoruz. Haşerelerle (sivrisinek, karasinek, kene, böcek, fare vb.) mücadele edilmesi. Yeşil alanlar, otoparklar, çatı katları, merdivenler, sığınaklar gibi tüm ortak alanların ilaçlanması. Peyzaj alanlarının sitenin görsel yüzü olmasının temini. Peyzaj alanlarının uygun dizaynı ile site prestijinin artırılması.

İlaçlama Hizmetleri

Haşarelerle ve kemirgenler mücadele ederek sizlere sağlıklı ve temiz bir ortam oluşturmak için hizmet veriyoruz.

Dezenfeksiyon Hizmeti

Yaşadığımız pandemiden dolayı binanızın hijyenini sağlamak adına düzenli olarak dezenfeksiyon işlemi uygulamaktayız.

Teknik Hizmetler

Su deposu, hidrofor, jeneratör, yakıt tankı, asansör, merkezi uydu sistemi, klima sistemleri, paratoner sistemi, yaygın alarm ve yangın söndürme sistemi, yüzme havuzu, spor tesislerinin aydınlatma sistemleri, otomatik giriş bariyerleri, kapı zilleri ve diafonlar, blok aydınlatmaları, su tesisatı, spor salonları ve donanımları, oturma grupları ve bloklarda bulunan tüm mekanik ve otomatik donanımların her türlü bakım, onarım ve işlerliğinin sağlanması teknik ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.