Hakkımızda
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Hakkımızda
Kurulduğumuz günden bugüne kadar Profesyonel Site Yöneticiliği hizmetlerinde ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındayız. Tesis Yönetimi konusundaki hizmet anlayışımızı, bir çok farklı tesisten gelen farklı deneyimlerle birleştirerek ilerlemekteyiz. Konusunda, en yetkin profesyoneller ile en son uygulamaları kullanarak ve etik/ahlaki değerlere sadık kalarak, müşterilerin güvenini kazanmaya ve en kaliteli hizmeti vermeye kendini adamış bir şirketiz.

Ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, yaşam alanlarının / iş yerlerinin değişmesine ve farklılaşmasına, buna bağlı olarak da ihtiyaçların artmasına yol açmıştır. Bütün bunların sonucu olarak da, insanların tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yüklerini hafifletebilmek için profesyonel yönetim ihtiyacı ortaya çıkmıştır. KC Yönetim olarak, kat maliklerinin yükünü hafifletmek için profesyonel apartman, site ve plaza hizmetini sunuyoruz.

Bizler; hukuk, inşaat, teknik, işletme ve muhasebe konularında yetişmiş tecrübeli personellerimiz ile etik kurallar dahilinde, her zaman objektif yaklaşımlarla, günümüzde paradan daha önemli olan zamanı, ne kendimiz ne müşterilerimiz ne de kat maliklerimiz adına boşa harcatmadan, paradan çok, itibar ve dost kazanmayı amaçladık ve yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz…

KC Yönetim olarak en büyük iddiamız, yönetimini üstlendiğimiz binalarda her konuda şeffaf ve denetlenebilir olmaktır.